Редбро

З яйця виробництва України

Опис курча
Редбро (з яйця виробництва України) – один із найстаріших м'ясо-яєчних гібридів, історія якого налічує понад 100 років. М'ясо цього птаха майже не містить жиру і має чудовий смак.

Відмінні особливості
Оперення – насиченого коричневого (червоного кольору). У півнів крила та хвіст із гарними яскравими переливами. Тіло міцне, широке, м'язисте.

Продуктивність
Вага курей та півнів майже не відрізняється – 4,5 кг та 5 кг. Кури дають близько 280 яєць на рік. Відносно невисока несучість компенсується великими розмірами яйця (70гр.) та його відмінним смаком. Нестись починають у віці півроку.

Ціна за запитом

Прочитайте далі, щоб дізнатися більше про Редбро

Продуктивність

Курчата користуються популярністю у фермерів через відсутність недоліків породи. Характеризуються виключно з позитивного боку: м'ясо виходить волокнистим, маса набирається з високим темпом, виживання доходить до 98%. Крім цього хороший імунітет дозволяє підтримувати несучість цілий рік – що робить зміст дуже вигідним.

Особливості утримання та догляд

Головною особливістю Редбро виступає велика схожість з російським видом курей. Недосвідчені фермери можуть потрапити на вудку нечесних підприємців, які запропонують замість дорогої породи дешевий варіант.

Вирощуючи оригінальний гібрид, вже за 5-6 місяців отримаєте тушку вагою 3-4 кг. При цьому несучість складе до 300 яєць на рік. Щоб досягти результатів потрібно небагато:

1. Пташник з сідалами та гніздами. 2. Багато вільного простору – 10 м² на 20 голів та більше. 3. Підтримка здорового мікроклімату: постійне чищення та підсипання піщаної суміші для “купання”. 4. Забезпечувати новий настил.

На відміну від " Майстер грей ", курчата "Редбро" мають інстинкт розмноження - вони з особливою акуратністю висиджують яйця. Проте вже на другому виводку не дають чистої породи, і це, мабуть, їхній недолік.