Ломан Браун

з яйця виробництва Німеччини
Відмінні особливості

Птах досить великий – курка набирає до 2,5 кг, а півень – до 4 кг живої ваги. Забарвлення пір'я – коричневе. Розрізнити пташенят по підлозі можна вже у добовому віці – дівчатка руденькі, а хлопчики значно світліші. Імпортне інкубаційне яйце вже вакциновано, тому виживання молодняку ​​практично стовідсоткове.

Продуктивність

Нести кури Ломан браун, добових курчат якої можна купити на нашому сайті з доставкою, починають у віці 135 днів. На рік одна несушка здатна дати 320 великих (80-90 гр) яєць.

Прочитайте далі, щоб дізнатися більше про породу курей Ломан Браун (Німеччина)

Продуктивність

Ломан Браун (Німеччина) – один із найбільш затребуваних видів курчат на вітчизняному ринку. Їх вивели спеціально для отримання великої кількості яєць. Крос дуже швидко дозріває і починає мчати на 130-135 день. Гібрид має схожі риси з іншою поширеною породою - Кучинська. Руде забарвлення, невеликі розміри і спокійний характер дозволяють птахові добре уживатися з іншими видами.

Особливість цього кросу: 1. Швидкий наступ зрілості. 2. Тривалість яйцекладки становить 80 тижнів та більше. 3. Річний показник продуктивності не опускається нижче ніж 300 штук.

Фермери вважають за краще заводити саме цей вид - купити курчат несучок за вигідною ціною з доставкою по Україні можна залишивши замовлення на сайті або зателефонувавши. У нас отримаєте безкоштовну консультацію, дізнаєтесь ціни та нюанси змісту з гарантією якості продукції. Правильна інкубація – запорука нашого успіху.

Особливості утримання та догляд

Птах не вимогливий до умов утримання, нормально переносить українську зиму і не сприйнятливий до морозів. Однак, ми рекомендуємо перед тим, як купити курчат, організувати правильний мікроклімат у пташнику. У холодний період постарайтеся, щоб температура в приміщенні не опускалася нижче 0 °C, а в теплий – не піднімалася вище +23-25 ​​°C. Дотримуйтесь денного та нічного режиму, провітрюйте приміщення та стежте за вологістю. Так ви забезпечите високу продуктивність протягом усього періоду несучості.

Німецький гібрид повинен харчуватися якісним кормом, основою якого має входити пшениця і кукурудза. Особливістю птиці є швидке травлення їжі, тому годувати її потрібно пророщеним зерном. На додаток до всього, використовуйте м'ясо-кісткове борошно, вітамінні добавки. Влітку додавайте зелень, овочі та фрукти – насичуйте раціон корисною природною їжею.