Про нас

Птахівництво – справа дуже прибуткова хоч у промислових масштабах, хоч у рамках особистого підсобного господарства. Але запорука міцного та продуктивного поголів'я хоч м'ясного, хоч яєчного напряму, у міцних, здорових та чистопородних пташенятах. Купити добовий молодняк породистих курей та бройлерних кросів Ви можете на сайті Ципочка. Наша спеціалізація – імпорт та продаж інкубаційних яєць з Європи. Також ми спеціалізуємося на їх подальшій інкубації та реалізації добових пташенят.

Наш асортимент

У нашому каталозі Ви знайдете саме той молодняк, який відповідатиме всім вашим потребам:

курчат яєчного напрямку (кури-несучки);

курчат м'ясо-яєчних кросов, які мають подвійне призначення - добре мчать і набирають значну масу;

добових бройлерів – кроси виведені спеціально для швидкого (45-60 днів) отримання товарної тушки;

каченят різних порід та бройлерних кросов;

гусенят;

індичат м'ясного напряму.

Гарантія якості

Зберігання інкубаційних яєць має масу тонкощів – від правильного кута нахилу лотка, в якому вони зберігаються до наявності витяжної та припливної вентиляції у приміщенні. Ми цінуємо свою репутацію, тому купуючи яйця будь-якого птаха для інкубації на сайті Ципочка, ви можете бути впевнені в їх високій якості, а значить і в тому, що отримаєте великий відсоток виведення.

Правильна інкубація, із найсуворішим дотриманням параметрів температури та вологості – запорука того, що вилупляться пташенята міцними та здоровими. Ми знаємо всі нюанси, необхідні для найкращої інкубації того чи іншого виду свійської птиці, тому весь молодняк, який Ви набуваєте у нас, має чудове здоров'я.

Складнощі вибору

Перш ніж купити бройлера або іншого птаха, потрібно чітко уявляти, що саме ви хочете отримати на виході.

Так, для надшвидкого отримання м'яса, зупиніть свій вибір на бройлерах кросов Росс 308 і Кобб 500 - за півтора-два місяці вони набирають близько 3 кг живої ваги.

Якщо ж Ваш інтерес саме яйця – тоді Вас зацікавить добові курчата яєчних порід. Такими є Легорн , Ломан Вайт , Ломан Браун , Хайсекс.

Для тих, хто хоче і смачну курочку з'їсти, і регулярно отримувати свіжі яєчка ідеальними стануть м'ясо-яєчні кроси та породи. Раніше серед них починають нестися Фоксі Чік і Майстер Грей , і ростуть вони майже так само швидко як бройлери .

Вибір добового молодняку ​​у нас представлений на будь-який смак, тому просто визначтеся, що саме Ви хочете отримати, виростивши курча, а наші менеджери підкажуть, на яку породу чи крос варто звернути увагу.

Ексклюзивне партнерство

Ми є ексклюзивним в Україні партнером таких гігантів світового птахівництва, як німецькі фабрики Cobb Germany та Ross Germany. Саме тут були виведені найпопулярніші бройлерні кроси Росс 308 та Кобб 500 . Але селекціонери не зупиняють свою роботу і постійно покращують показники темпів зростання, несучості та максимального набору ваги.

Ще один наш партнер – угорські птахівничі комплекси. Селекціонери з цієї країни вивели такі популярні м'ясо-яєчні кроси (які вже мають ознаки породи), як Фоксі Чік та Майстер Грей . Оскільки інкубаційні яйця ми закуповуємо безпосередньо у виробника, без посередників, то й ціни на яйце та добовий молодняк на нашому сайті найпривабливіші. Крім того, прямі поставки з птахофабрик нашим власним спеціалізованим транспортом дозволяють доставляти в Україну інкубаційний матеріал найвищої якості.

Оскільки інкубаційні яйця ми закуповуємо безпосередньо у виробника, без посередників, то й ціни на яйце та добовий молодняк на нашому сайті найпривабливіші. Крім того, прямі поставки з птахофабрик нашим власним спеціалізованим транспортом дозволяють доставляти в Україну інкубаційний матеріал найвищої якості.

Подальший шлях яйця

Ми не лише реалізуємо яйця, а й самі інкубуємо їх. Виробничі потужності розташовані у Харкові та Краснограді. Наших курчат можна купити не лише у Харкові, а й з доставкою по всій Україні – ми співпрацюємо з більш ніж 100 птахофабриками та фермерськими господарствами по всій країні. Така широка географія поставок говорить краще за будь-які слова про те, що наша компанія є надійним партнером з надійними постачальниками і великими виробничими потужностями.

До місця подальшого проживання молодняк ми доставляємо власним транспортом із клімат-контролем, який забезпечує пташенятам усі необхідні параметри температури та вологості повітря. Якщо у покупця виникають якісь питання щодо годування чи змісту придбаного поголів'я, то ми надаємо всю можливу консультаційну допомогу. Аж до приїзду фахівців із птахівницьких концернів Німеччини.

Чому варто купити на Ципочка

Замовляти інкубаційне яйце та добових курчат у нас вигідно та надійно. Ми гарантуємо високу якість вихідного матеріалу та відмінне здоров'я молодняку. Для цього ми маємо все:

надійні закордонні постачальники;

надточні промислові інкубатори;

власний автопарк машин з клімат-контролем для доставки молодняку ​​до будь-якої точки України.

Шукайте надійного партнера для розвитку птахівничого бізнесу? Звертайтесь на ципочка