Геркулес

Опис курча
Кури Геркулес – скоростиглий м'ясо-яєчний крос вітчизняної селекції. Цінується за ранній початок яйцекладки.

Відмінні особливості
У курей Геркулес, добових курчат якого можна купити на нашому сайті з доставкою по Україні, тіло масивне, з широкими грудьми та плоскою спиною. Оперення може бути кількох основних кольорів: білого, золотистого, сріблястого, так званого зозуля (чорно-білими смугами).

Продуктивність
За рік несушка відкладає до 220 яєць. Цікаво, що в перші місяці кладки більшість із них будуть із двома жовтками. Набір ваги теж добрий – до 5 кг у півнів, і до 3,5 кг у курей.

Ціна за запитом

Прочитайте далі, щоб дізнатися більше про Геркулес

Продуктивність

"Геркулес" є універсальним гібридом. Власник отримає не лише ситне, а й соковите ситне м'ясо. Продуктивність курей становить 220-240 яєць – для багатьох мало. Однак є і приємний бонус: більшість яєць будуть з подвійним жовтком, як і у курчат " Майстер грей ". За спостереженнями якась "аномалія" триватиме недовго і вже через 3-4 місяці кількість жовтків прийде в норму.

Маса набирається легко. Під забій півні йдуть із вагою до 5 кг, а курочки – до 3-4 кг. М'ясо виходить ніжним та волокнистим. З нього виходять ситні бульйони та другі страви. Продукція не боїться заморозки – після розморожування структура м'яса не змінюється та органолептичні властивості не погіршуються.

Особливості утримання та догляд

Курчата "Геркулес" славляться високою виживаністю та відмінною адаптивністю. Вони живуть практично в будь-яких умовах, головне - дотримуватися режиму дня і зберігати якість корму. Люблять простір, тому добре почуваються у просторих загонах. Взимку для них важлива суха підстилка, з неї кури добувають їжу та корисні речовини.

Доглядати за даним видом необхідно так само, як і за іншими гібридними видами (Гриз бар, Фоксічик та ін). Необхідно чистити сідала, міняти солому, зберігати оптимальну вологість у приміщенні та не забувати про правильну тривалість світлового дня.