Гріз бар

Опис курча
Гріз бар - відноситься до м'ясо-яєчних пород курей, але за велику масу і швидкий набір ваги їх нерідко називають кольоровим бройлером або угорським велетнем.

Відмінні особливості
Кури породи Гриз бар, добових курчат якого можна купити на нашому сайті з доставкою по всій Україні, великі та масивні. Оперення чорне, з білими барвистими. Ноги міцні, високі.

Продуктивність
Живу м'язову масу пташенята набирають швидко, при цьому не зажиряючи і не падаючи на лапи, як бройлери. У віці трьох місяців курчата Гріз бар важать близько 3 кг. Дорослий півень зростає до 7 кг, а курка – до 5,5 кг. Несучість теж відмінна - до 280 яєць на рік.

Ціна за запитом

Прочитайте далі, щоб дізнатися більше про Гріз бар

Продуктивність

Курчата "Гриз бар" мають великі розміри. Дорослий птах досягає ваги 7 кг і більше протягом 5-6 місяців, хоча перші 60 днів досить мляво набирає масу. Крім цього гібрид відрізняється високою несучістю - на рік може давати до 280-300 яєць. Це робить дуже вигідним вирощування курей цього напряму.

Кури вигідні тим, що м'ясо виходить не твердим та з невеликим вмістом жиру, як це спостерігається у класичних російських порід. Тому часто фермери воліють саме цю породу для розведення у приватних чи комерційних цілях.

Особливості утримання та догляд

Птах спокійний і не виявляє особливої ​​агресії до інших мешканців пташника. Її можна містити разом із рештою поголів'я, не переживаючи за адаптацію. Так як імунітет знаходиться на оптимальному рівні, то при вирощуванні представленого кросу не виникне труднощів. Потрібно лише зберігати сухий настил і стежити за вологістю приміщення.

Щоб курчата "Гриз бар" демонстрували високу несучість, потрібен якісний корм. До нього обов'язково повинні входити мінерали та вітамінні добавки. Крейда і черепашник укріплять шкаралупу, що запобіжить яйцям від розкльовування. В іншому забезпечте місце для гніздування, щоб воно було підняте над рівнем настилу на 30-40 см і зберігайте тривалий світловий день в районі 14-16 годин.