Гріз сенді

Опис курча
Кури Гріз сенді - новий крос м'ясо-яєчного напрямку. Росте дуже швидко – до забою птах готовий у віці трьох місяців.

Відмінні особливості
Гриз сенді, добових курчат якого можна купити на нашому сайті з доставкою, мають міцне м'язисте тіло. Вміст жиру у м'ясі невеликий. Колір оперення сірий.

Продуктивність
Нести кури починають дуже рано - з 4-х місяців, і здатні давати до 300 яєць на рік. Курка набирає до 3,5 кг живої ваги, півень – до 5 кг.

Ціна за запитом

Прочитайте далі, щоб дізнатися більше про Гріз сенді

Продуктивність

Курчата "Гриз сенді" характеризуються відмінною продуктивністю яєць. Вони виходять калорійними, великими. М'ясо цього кросу в міру жирне і ситне - порода була виведена спеціально для французьких бульйонів, знаменитих у всьому світі тонким ароматом і поживністю. Так як маса курей на момент забою становить більше 4-5 кг, то цей гібрид є популярним серед фермерів-початківців і професіоналів.

Основна вигода полягає в настанні ранньої стадії несучості. Це дозволяє швидко окупити вкладені кошти та отримати на виході тушку оптимального розміру. Крім цього, навіть у зимовий період, кури продовжують мчати – що не може не тішити.

Особливості утримання та догляд

Курчата досить швидко набирає масу. Вже після другої половини вирощування їх можна переводити на природний корм. Це значно дешевше, ніж вирощувати спеціалізованими комбікормами. Але при цьому слід зберігати пропорцію зернових культур і корисних речовин.

"Гриз сенді" не висуває високих вимог до змісту. Порода уживається з іншим птахом, тому у вас не виникне проблем із підсадкою. Швидко адаптується до навколишнього середовища, мало хворіє та не сприйнятлива до холоду чи спекотної погоди. Дотримання режиму харчування, світлового дня та комфортної атмосфери в пташнику гарантує відмінний результат при розведенні даного гібрида.