Майстер грей

З яйця виробництва Угорщини

Опис курча
Майстер грей (з яйця виробництва Угорщини) - м'ясо-яєчні кури, що відрізняються чудовим дієтичним м'ясом і дуже високою несучістю. Цінуються за рекордну скоростиглість – мчать уже з 4-х місяців.

Відмінні особливості
Птах великий, статурою схожа на бройлерів. Оперення біле з вираженими сірими смугами. Кури Майстер грей, добових курчат якої ви можете замовити з доставкою на нашому сайті, цінуються за високий вміст у тушці білого м'яса – у птаха велика грудка та широкі стегна

Продуктивність
Курка на рік дає понад 300 яєць вагою близько 70гр. Вага птиці в 4 місяці – 3,5 кг у курки та 6-7 кг у півня.

Ціна за запитом

Прочитайте далі, щоб дізнатися більше про Майстер Грей

Продуктивність

"Майстер грей" виведені спеціально для вирощування дієтичного м'яса та отримання великих яєць. Маса дорослої особини сягає 6-7 кг, при цьому кількість знесених яєць сягає 300 шт. на рік. Цей виводок зберігає відмінні смакові якості, навіть незважаючи на тривалий період вирощування.

Відсоток виживання гібриду перевищує 98%. Проте чисте потомство позбавлене материнських інстинктів. Тому, якщо берете їх з метою подальшого розведення, зусилля будуть марними. Велику ефективність дадуть інкубаційні яйця, які можна придбати під час виведення.

Особливості утримання та догляд

"Майстер грей" має відмінну адаптивність до навколишнього середовища. Вже після місячного віку курчата перетворюються на цілком самостійних особин. За ними не потрібен пильний догляд, вони не вимагають чіткої підтримки мікроклімату, тому вивод найоптимальніший для відгодівлі в домашніх умовах.

До місячного віку курчата потребують такої ж підтримки, як і при вирощуванні Кобб 500 та Рос 308 . Для розведення потрібно:

1. Постійний мікроклімат у пташнику. 2. Своєчасне чищення посліду. 3. Дотримання правильного інтервалу дня та ночі. 4. Обладнання для сідала та гніздування. 5. Наявність пісочника із золою.

Щоб кури забезпечували постійний прихід яєць, їм потрібно багато вільного простору. Наприклад, якщо кілька бройлерів можуть ужитися на площі 0,5 м², то для "Майстер грею" необхідно вдвічі більше свободи. В іншому крос невибагливий і не висуває особливих вимог до змісту.