Майстер грей

З яйця виробництва України

Опис курча
Майстер грей (з яйця виробництва України) – м'ясо-яєчний крос, що відрізняється чудовою якістю м'яса та високою несучістю. Цінуються за скоростиглість - нестись починають навіть не досягнувши 4-х місяців.

Відмінні особливості
Птах великий, забарвлення оперення білий з сірими смугами. Кури породи Майстер грей, добових курчат якої ви можете замовити з доставкою на нашому сайті, статурою дуже схожі на бройлерів - масивні тушки, з великою грудкою.

Продуктивність
Курка загалом на рік здатна дати 300 великих (70гр.) яєць. Вага у 4 місяці – 3,5 кг у курки та 6-7 кг у півня.

Ціна за запитом

Прочитайте далі, щоб дізнатися більше про Майстер Грей

Продуктивність

Даний гібрид показує хороший результат приросту маси і несучості за весь період утримання. Курчата не так швидко набирають вагу, як Кобб і Росс , проте їхня перевага полягає в іншому – вже на 5-6 місяці відгодівлі кури починають нести яйця.

Порода Майстер грей набирає масу навіть на звичайних кормах. Вже до другого місяця тушка важить понад два кілограми, а доросліші особини стають важчими за 6 кг. М'ясо виходить нежирним, із відмінними органолептичними властивостями: відсутній сторонній запах, не тверде та ніжне. Поряд з відмінним темпом зростання, несучість не падає - на рік виходить до 300 яєць. Тому цей гібрид досить вигідно тримати.

Особливості утримання та догляд

Курчата відмінно адаптуються до навколишнього середовища. Якщо при виходженні їм потрібен мікроклімат, який створюється для Кобб 500 і Рос 308 , то вже після місячного віку вони не виявляють особливої ​​забаганки. Для успішного розведення:

1. Тримайте курник сухим, чистим. 2. Теплим у зимовий період та прохолодним у літній. 3. Обладнайте сідала та гнізда для відкладання яєць. 4. Забезпечте наявність пісочних ванн, щоб уникнути появи паразитів.

Для збереження високої несучості, “Майстер грей” вимагає багато місця – дві особи на 1 м² і не більше. Також не забувайте про дотримання правильної зміни світлового дня та ночі.