Редбро

З яйця виробництва Угорщини

Опис курча
Редбро (з яйця виробництва Угорщини) – найстаріший м'ясо-яєчний крос, виведений понад сто років тому. М'ясо має чудовий смак і містить мінімум жиру, тому вважається не лише дієтичним, а й делікатесним.

Відмінні особливості
Оперення курей редбро, купити добових курчат яких можна в нашому інтернет-магазині з доставкою - інтенсивного червоного кольору, з красивими зеленими переливами півнів. Тіло широке, із вираженою мускулатурою.

Продуктивність
Вага курей та півнів майже однакова – 4,5кг та 5 кг. Кури починають нестись у віці 6 місяців і за рік зносять 280 яєць. Відносно невисока несучість компенсується великими (70гр.) яйцями зі смачним жовтком.

Ціна за запитом

Прочитайте далі, щоб дізнатися більше про Редбро

Продуктивність

Порода не виявляє агресії і спокійно уживається з іншим домашнім птахом . Зростання відбувається у прискореному темпі – вже за 3-4 місяці курчата набирають до чотирьох кілограм. При цьому перші яйця з'являються приблизно за півроку.

Угорські курчата “Редбро” значно стійкіші до негативних чинників довкілля. Вони добре переносять холод та спекотну погоду, тому продуктивність не залежить від пори року, що є позитивним моментом утримання.

Особливості утримання та догляд

Порода "Редбро" (Угорщина) не вибаглива до умов. Пташник має бути просторим, провітрюваним та відносно теплим (якщо планується утримання в зимовий період). Для швидкого розвитку не потрібно спеціальний корм, але баланс корисних речовин повинен дотримуватися.

В основі харчування має бути кукурудза – не менше 50% від загального складу; пшениця, шрот, м'ясо-кісткове борошно, дріжджі кормові, зелень. Після місячного віку нормальним вважається вживання однією куркою до 160-170 г корму. Точна цифра залежить від періоду відгодівлі та умов довкілля. У результаті один птах вимагатиме до 350 г на день.