Фоксі чик

З яйця виробництва Угорщини

Опис курча
Фоксічик (з яйця виробництва Угорщини) – прекрасна м'ясо-яєчна порода курей з рекордними показниками продуктивності. Відрізняються красивим зовнішнім виглядом, але неуживливим характером.

Відмінні особливості
Кури Фоксічик, купити добових курчат яких можна в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні, повністю виправдовують свою назву «лисий», оскільки мають оперення яскравого рудого кольору з шикарними переливами. Тіло дуже потужне, високе, на широко розставлених ногах.

Продуктивність
За темпами зростання Фоксічик майже наздогнали бройлерів - вага курчати в 45 днів близько 1,5 кг, а у дорослого птаха 6-7 кг. Несучість чудова - до 300 яєць на рік за хороших умов утримання.

Ціна за запитом

Прочитайте далі, щоб дізнатися більше про добовий бройлер Фоксі чик

Продуктивність

Несприйнятливість до навколишнього середовища та відмінне дієтичне м'ясо характеризує з позитивного боку цей крос. Вже через 4-5 місяців отримайте птицю вагою понад 5-6 кг із можливістю отримувати до 250-260 яєць на рік.

Продуктивність не залежить від періоду року, тому що гібрид відмінно протистоїть холоду та спекотній погоді. Курчата виявляють помітні адаптивні функції, тому цей варіант є оптимальним для розведення в домашніх умовах. Як недолік можна виділити агресивність, тому якщо в пташнику планується розведення інших порід - доведеться створювати окремі секції.

Особливості утримання та догляд

Угорські курчата відрізняються високою виживання. Тому на утримання йтиме мінімум коштів, чого не скажеш про бройлерів Кобб 500 або Рос 308 . Для “Фоксічіка” важливі такі умови:

1. Постійне оновлення підстилки. 2. Якісне провітрювання приміщення. 3. Дотримання режиму дня.

При належному підході "Фоксічик" демонструватиме швидке зростання і забезпечить високу несучість протягом усього року. Так як порода входить до десятки продуктивних кросов, які виведені в Європі, вона є оптимальним варіантом для розведення. А щоб потомство мало схожі характеристики, потрібно схрещування з півнями "Род Айленд" або "Орпінгтон червоний".