Фоксі чик

З яйця виробництва України

Опис курча
Фоксічик (з яйця виробництва України) – прекрасна м'ясо-яєчна порода курей для розведення у підсобному господарстві. Відрізняються не лише високою продуктивністю, а й гарним зовнішнім виглядом.

Відмінні особливості
Кури Фоксі чик, купити добових курчат яких можна в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні, свою назву «лисий курча» повністю виправдовують - їх оперення яскравого червоно-рудого відтінку з шикарними переливами. Тулуб потужний, на широко розставлених ногах.

Продуктивність
За темпами зростання Фоксічик часто порівнюють з бройлерами. Вага півня до 4,5-5 місяців може досягати 7 кг, а курей – 6 кг. Несучість теж чудова - до 300 яєць на рік.

Ціна за запитом

Прочитайте далі, щоб дізнатися більше про Фоксі чик

Продуктивність

Кури відрізняються нежирним, соковитим та ніжним м'ясом. Маса досить швидко набирається і вже до 4-5 місяців складає 5-7 кг. Рання несучість і високий рівень виживання пташенят характеризує породу з найкращого боку, тому це відмінний вибір для фермера.

Курчата "Фоксічик" дуже вигідні з економічної точки зору: не вимагають особливого догляду, невибагливі до корму і добре адаптуються до умов проживання. Однак агресивна поведінка змушує власників організовувати окремий вольєр для вирощування, тому що вони важко уживаються з рештою птиці.

Особливості утримання та догляд

"Фоксічик" характеризується позитивними рисами: високий рівень імунітету і невибагливість до умов відгодівлі значно спрощує життя фермерам. У пташнику достатньо утеплити підлогу, і курка буде чудово почуватися взимку і влітку. Суха підстилка у вигляді соломи – відмінний варіант, який перешкоджає розмноженню бактерій та мікроорганізмів.

Як і "Редбро", курчата "Фоксічик" потребують корми , в основу якого закладено пшеницю, кукурудзу і горох. В іншому суміш розбавляють зеленню, залишками овочів. А як добавку використовують мінеральні компоненти: черепашник, крейда, м'ясо-кісткове борошно. Це допоможе зміцнити не лише скелет, а й шкаралупу яєць.