Іспанка червона (голошія)

З яйця виробництва Угорщини

Опис курча
Іспанка червона (голошія) з яйця виробництва Угорщини – порода курей м'ясо-яєчної спрямованості з цікавою зовнішністю. Імпортне яйце вакциноване, тому показники виживання молодняку ​​дуже високі.

Відмінні особливості
Головна особливість породи, як випливає з назви – гола шия. Колір оперення – червоний. Іспанка червона, добових курчат якої можна купити на нашому сайті з доставкою, має пропорційне тіло на коротких ногах.

Продуктивність
Нести кури починають до 6 місяців. Несучість середня - близько 180 яєць на рік. А ось за показниками набору ваги голошийки продуктивніші – півні набирають до 6 кг, кури – до 3,5 кг.

Ціна за запитом

Прочитайте далі, щоб дізнатися більше про Іспанку червону (голошію)

Продуктивність

Гібрид дуже приваблює своїм виглядом – гола шия та мінімальне оперення надає якоїсь екстравагантності. Однак це зовсім не впливає на її продуктивність, оскільки порода добре набирає масу і при цьому несе яйця. Вже через 4-5 місяців, вага курки сягає 5-6 кг і набір припиняється.

Особливою несучістю крос не відрізняється, але органолептичні властивості м'яса дуже приваблюють фермерів. Смак схожий на індичку – філе ніжне, соковите та волокнисте. Тому це недорогий варіант, який дозволить насолодитися якісним продуктом у себе вдома.

Особливості утримання та догляд

Мінімальне оперення не впливає на адаптацію птиці. Курчата добре переносять українську зиму, але за сильних морозів рекомендується тримати їх у теплому пташнику. Високий імунітет захищає пташенят від захворювань, а їх вміст не приносить клопоту та труднощів.

"Іспанка червона" не вибаглива у догляді. Як і інші подібні курчата ( Фоксічик , Майстер грей , Редбро ), ці вимагають утримання в сухому приміщенні з нормальною вологістю. Дотримуйтесь правильного чергування дня та ночі, особливо важливо в зимовий період – коли денного світла недостатньо і потрібне використання штучного освітлення. Відгодівлю проводьте з урахуванням внесення в корм зернових культур, а до загальної маси обов'язково повинні входити вітаміни та мінерали.