Іспанка червона (голошія)

З яйця виробництва України

Опис курча
Іспанка червона (голошія) з яйця виробництва Україна – м'ясо-яєчна порода курей з екзотичною зовнішністю та хорошими показниками продуктивності.

Відмінні особливості
Як відомо з назви, головна особливість цієї породи – гола шия та червоний колір оперення. Іспанка червона, добових курчат якої можна купити на нашому сайті з доставкою, має невелике зростання і пропорційне тіло.

Продуктивність
Нести кури починають до 6 місяців. Несучість середня - близько 180 яєць на рік. А ось за показниками набору ваги голошийки продуктивніші – півні набирають до 6 кг, а кури – до 3,5 кг.

Ціна за запитом

Прочитайте далі, щоб дізнатися більше про Іспанку червону (голошію)

Продуктивність

Крім екзотичної зовнішності, курчата приваблюють соковитістю м'яса – за смаковими якостями воно нагадує індичату . Дорослі особини набирають масу до 6 кг, при цьому показують оптимальну несучість протягом усього року. Вони не вимогливі до змісту, звідси мають великий попит у фермерів. Багато хто розводить їх для різноманітності, оскільки зовнішній вигляд є фірмовою карткою даного виводку.

"Іспанка червона" невибаглива до корму. Порода поступлива, доброзичлива і прекрасно уживається з рештою птахів. Для зростання немає необхідності обладнати спеціальний вольєр, оскільки кури добре почуваються на звичайній сухій підстилці.

Особливості утримання та догляд

На вигляд вони виглядають досить оригінально і складається враження їх сприйнятливості до навколишнього середовища. Проте гібрид нормально переносить українську зиму у звичайному пташнику. Для цього потрібно виключити протяг, вогкість та забезпечити якісне денне світло у похмуру погоду.

Догляд за курчатами "Іспанка червона" нескладний. Корм повинен складатися із зернових та бобових культур, з корисних речовин та насичених мінеральних добавок – вони зміцнять скелет та яєчну шкаралупу. В іншому стежте за чистотою всередині пташника і регулярно проводьте чищення від посліду, щоб уникнути захворювань, пов'язаних із серцево-судинною системою.