Іспанка чорна королівська (голошія)

З яйця виробництва Угорщини

Опис курча
Іспанка чорна королівська (голошія) з яйця виробництва Угорщини – декоративна на вигляд, і м'ясо-яєчна за показниками продуктивності порода курей. Незважаючи на невелику кількість оперення, голошийки добре переносять морози, тому вони дуже популярні в приватних і фермерських господарствах.

Відмінні особливості
Чорна королівська іспанка (голошейка), добових курчат якої можна купити на нашому сайті з доставкою, має не лише голу шию. Внутрішній бік стегон і область під крилами позбавлені оперення. Колір пір'я – чорний.

Продуктивність
Показники та набору маси та несучості середні – до 180 яєць на рік, вага у півнів близько 5 кг, а у курей – близько 3,5 кг.

Ціна за запитом

Прочитайте далі, щоб дізнатися більше про Іспанку чорну королівську

Продуктивність

"Іспанка чорна королівська" відрізняється ніжнішим м'ясом, яке є дієтичним і збалансованим. За смаковими якостями, курчата можна порівняти з індичатою, тому цей варіант дуже популярний у фермерів. Птаха часто розводять як у домашніх умовах, так і на виробництві. Крім органолептичних властивостей продукції, вона виявляє гарний набір ваги і показує неабияку несучість.

Кількість яєць на рік не перевищує 160-180 штук, але при вибраковуванні виводка можна залишити поголів'я для подальшої несучості. Виходячи з цього, розведення цієї породи є виправданим та вигідним.

Особливості утримання та догляд

Угорські курчата "Іспанка королівська" невибагливі до умов розведення. Зважаючи на гарний імунітет, птах чудово адаптується до наших умов і нормально переносить зиму. Для цього потрібно лише забезпечити пташник сухою підстилкою та великою кількістю денного світла.

Що стосується відгодівлі, як і інші види "м'ясо-яєчних" порід, цей крос потребує насиченого комбікорму. До нього повинні входити зернові та бобові культури, овочі, зелень та корисні речовини (вітаміни, мінерали). Зберігаючи високу якість їжі, кури демонструватимуть оптимальний приріст м'яса і збережуть несучість протягом усього року.