Іспанка чорна королівська (голошія)

З яйця виробництва України

Опис курча
Іспанка чорна королівська (голошія) з яйця виробництва України – приваблива порода курей, яку відносять як до декоративних, за екзотичну зовнішність, так і до м'ясо-яєчних, за добрі показники продуктивності.

Відмінні особливості
Чорна іспанка голошийка, добових курчат якої можна купити на нашому сайті з доставкою, має оперення олією чорного кольору. Шия, внутрішня сторона стегон і область під крилами позбавлені оперення, що робить ощипування птаха після вибою швидшим.

Продуктивність
Показники та набору маси та несучості середні – 170-180 яєць на рік, і тушка у півнів близько 4,5 кг, а у курей – близько 3 кг.

Ціна за запитом

Прочитайте далі, щоб дізнатися більше про Іспанку чорну королівську (голошія)

Продуктивність

"Іспанка чорна королівська" не відрізняється підвищеною несучістю. Заводити цей вид виключно для отримання яєць не вигідно, проте щоб забезпечити себе ніжним та соковитим м'ясом, це правильне рішення. Маса дорослих особин досягає 5-6 кг і вже за півроку кури готові йти на забій. Приготовлений птах відрізняється приємним смаком, який більше схожий на індичатину: грудки та стегна виходять соковитими та ніжними.

В іншому, якщо курчата виросли бракованими та з малою вагою, їх можна залишити для виведення яєць. Тому вирощування представленого кросу принесе задоволення та користь.

Особливості утримання та догляд

Курчата мають хороший імунітет. Вони мало хворіють, не сприйнятливі до перепадів температур і пред'являють особливих умов змісту. Як і будь-який птах "Іспанка королівська" потребує сухого пташника, оновлення підстилки при її перезволоженні, і повнорационном кормі.

Відгодівлю виробляють за допомогою комбікорму, який можна придбати або приготувати самому. До нього мають входити бобові, зернові культури, мінерали та вітаміни. Від насиченості залежатиме результат – при неправильному співвідношенні тушка погано набирає вагу та перестає нести яйця. Тому уважно стежте за тривалістю світлового дня та якістю мікроклімату у приміщенні.