Декалб вайт

Опис курча
Кури Декалб Вайт - це новий яєчний крос, виведений в США. У цих птахів на сьогоднішній день один з найдовших періодів активної несучості, за що її деякі фермери називають «царицею птахівництва».

Відмінні особливості
Оперення курей Декалб вайт, добових курчат якого можна купити на нашому сайті з доставкою, абсолютно біле. Тіло птаха компактне, шия дуже коротка.

Продуктивність
Нести кури починають вже в 4 місяці, за рік відкладають до 350 яєць масою 75 гр. Несучість зберігається до 30 місяців. Вага дорослої курки – до 1,5 кг, а півники виростають лише на 500 гр. більше.

Ціна за запитом

Прочитайте далі, щоб дізнатися більше про породу курей Декалб вайт

Продуктивність

Декалб Вайт (Біла порода) має оригінальний зовнішній вигляд, який відрізняє крос від решти птиці. Маса дорослої особини не перевищує 2 кг, але це ніяк не позначається на продуктивності – за рік курка дає до 310-330 яєць, а продуктивність не залежить від періоду.

Гібрид демонструє швидке зростання, що дозволяє йому після чотирьох місяців нести яйця. Це робить курей вигідними у змісті: висока ефективність спостерігається протягом 12-14 місяців, після чого здатність до несучості падає. Тим не менш, український фермер прагне купити курчат несучок саме для отримання яєць.

Особливості утримання та догляд

Гібрид швидко росте і невибагливий до змісту. Птах м'яко переносить українську зиму завдяки щільному оперенню. Щоб зберегти продуктивність, рекомендується утеплити пташник і організувати в ньому додаткове освітлення. Перед тим, як купити курчат, відведіть достатньо місця для сідала, виключіть появу протягів і подбайте про гнізда. У зимовий період можна продовжувати до 15-16 годин, це підтримає продуктивність на потрібному рівні.

Кури харчуються кормом, що складається наполовину із зернових та бобових культур. В іншому рекомендується вносити черепашник, крейду та вітамінні комплекси. Не упускайте можливість використовувати сіно, овочі та фрукти для підживлення. Влітку обов'язково перекладайте птаха на зелень – у траві міститься велика кількість корисних речовин, які необхідні для підвищення несучості. Продаж курчат в Україні за вигідною ціною - в магазині "Ципочка". Тут вам нададуть професійну консультацію та допоможуть підібрати необхідну продукцію. Телефонуйте чи залишайте повідомлення на сайті – ми завжди на зв'язку.