Домінант

з яйця виробництва Україна
Опис курча
Кури домінант (з яйця виробництва України) – одна з найвибагливіших порід яєчного спрямування. Виділяють всього 7 кольорів даного кросу, але найбільш популярними вважаються чорний та суссекс.

Відмінні особливості
Кури Домінант, добових курчат якого можна купити на нашому сайті з доставкою, мають невелике, але міцне тіло. Ноги птиці добре оперені. Оскільки при виведенні кросу використовувалося кілька порід, то забарвлення різноманітне – від суто чорного до рудо-строкатого.

Продуктивність
Несучість - до 310 яєць на рік. Вага для яєчного напрямку теж непогана - курка набирає до 2 кг, а півні виростають трохи більше 3 кг.

Ціна за запитом

Прочитайте далі, щоб дізнатися більше про породу курей Домінант

Продуктивність

Домінант – чеська порода, яка має властивості адаптації до навколишнього середовища. Швидкий набір маси сприяє якнайшвидшому наступу несучості - вже до 125-130 дня кури починають давати яйця масою до 70-80 гр. Триває цей період 12 місяців і більше до зниження показників. Однак, це не заважає фермерам України заводити цього птаха через його хорошу продуктивність.

Гібрид несе великі яйця із міцною шкаралупою. Іноді вага може перевищувати 100 гр, проте це знаходиться поза нормою. В окремих випадках спостерігається поява здвоєних жовтків, і це не позначається на якості яйця – після 2-3 тижнів ця аномалія проходить і все повертається до норми.

Щоб вибрати перевірених курчат, купити несучок рекомендуємо в магазині “Цыпочка” – тут дотримуються культури виробництва, а яйця закуповуються безпосередньо з Чехії та перевіряються досвідченими технологами.
Особливості утримання та догляд

Птах пристосований до вмісту в клітині. Однак, у загоні також комфортно почувається. Це не позначається на продуктивності за умови підтримання правильного мікроклімату. Щоб купити курчат необхідно організувати пташник, у якому буде нормальна вологість – до 60%. При цьому температура не повинна підніматися вище за +25 °C влітку, а взимку – не опускатися нижче 0 °C.

Підвищення тривалості дня до 15-16 годин підтримає високий темп несучості, а правильний вміст зернових культур разом з м'ясо-кістковим борошном підвищить якість яєць. У літній період необхідно забезпечити курей достатньою кількістю зелені, яка позитивно вплине на зростання.