Домінант

із яйця виробництва Чехії
Опис курча
Кури домінант (з яйця виробництва Чехії) – одна з найвідоміших порід яєчного спрямування. У нашому інтернет-магазині ви можете купити добових курчат Домінант всіх 7 існуючих кольорів, у тому числі і таких популярних як чорний та сусекс.

Відмінні особливості
Кури цієї породи мають міцне приземкувате тіло. Ноги птиці сильно оперені. Забарвлення різноманітне – від чорного до рудого. Для яєчного кросу особини досить великі – курка набирає до 2 кг, а півні – близько 3 кг.

Продуктивність
Несучість – до 310 яєць на рік без необхідності створення ідеальних умов утримання.

Ціна за запитом

Прочитайте далі, щоб дізнатися більше про породу курей Домінант

Продуктивність

Домінант - один з різновидів несучок. Селекція дозволила досягти відмінних результатів: курчата швидко ростуть, добре набирають вагу і вже через 125 днів готові до яйцекладки. Особливістю породи – мала сприйнятливість до довкілля та можливість вирощування курей у клітинах. Завдяки цьому, фермери часто воліють цей крос.

Гібрид наділений здатністю збереження високої несучості. Кількість знесених яєць досягає до 300 штук на рік, при цьому період підвищеної продуктивності триває понад 80 тижнів. Яйця виходять великі, масою до 70 гр, найчастіше бувають двожовтні.

Купити курчат несучок за актуальною ціною в Україні можна зателефонувавши або залишивши замовлення на сайті. З вами зв'яжеться менеджер та проконсультує з питань ціни, доставки та інших нюансів.

Особливості утримання та догляд

Вміст птиці може відбуватися як у клітці, і у загоні. Пташник обов'язково має бути утеплений на зиму, щоб кури не відчували стрес. Збільшення світлового режиму до 16 годин дозволить збільшити несучість, однак до цього потрібно приходити поступово.

Корм повинен складатися із зернових та бобових культур. У літній період частка злаків зменшується до 45% загальної маси корму, а взимку – збільшується до 55%. В іншому більшість залишається за борошнистим кормом, коренеклубнеплодами з додаванням сухої та зеленої трави.

До того, як купити курчат, необхідно підготувати місце для їхнього вирощування. Загон повинен бути сухий, освітлений, без протягів. Температурний режим у перші дні - вище 26-28 ° C; через 14-17 днів поступово знижуючи до 22-24 °C. У результаті утворюється постійний мікроклімат з нормальною вологістю до 60% та температурою навколишнього середовища не вище 25 °C.