Легорн

Опис курча
Легорн - одна з найстаріших порід курей яєчного напрямку. Виведено в Італії майже сто років тому.

Відмінні особливості
Оперення у курей породи легорн, купити добових курчат якої можна на нашому сайті з доставкою, різноманітне. Але класичним стандартом вважається повністю біле забарвлення. Тіло невелике, але груди завжди випнуті вперед, а голова задерикувано вгору, що надає птаху статний вигляд. Як і всі несушки, вони не можуть похвалитися великою кількістю м'яса – курочка доростає до 2 кг, а півень – до 2,5 кг.

Продуктивність
Цінуються легорни за скоростиглість - мчати вони починають вже в 17 тижнів. На рік вона особина дає близько 300 яєць середнього розміру (55гр.).

Ціна за запитом

Прочитайте далі, щоб дізнатися більше про породу курей Леггорн

Продуктивність

Леггорн - італійська порода курей-несучок з високим показником несучості. У рік один птах виробляє до 330-350 яєць залежно від умов утримання та мікроклімату. Це досить затребуваний крос у фермерів, тому його часто купують на продаж.

Завдяки скоростиглості курчат, на 17-18 тиждень настає їхня зрілість. І вже до 4-5 місяців починають нести перші яйця з білою шкаралупою. Висока продуктивність триває 12-14 місяців, після чого продуктивність падає - на цей момент курка встигає набрати до 1,5-2,5 кг м'яса, чого достатньо для забою.

Особливості утримання та догляд

Незважаючи на свою малу вагу, несушки мають гарну витривалість і високу адаптивність до навколишнього середовища. Птах акліматизується в регіонах України легко, головне: взимку забезпечити комфортний мікроклімат, а влітку – подбати про якісне харчування.

Перш ніж купити курчат необхідно підготувати пташник. У холодну пору року загін повинен бути теплим, сухим і мати достатню кількість денного світла. Для підтримки високої продуктивності можна збільшити світловий день до 15-16 годин, проте робити це потрібно поступово – починаючи з 12-14 тижнів.

Відгодівля проводиться з використанням зернових та бобових культур. Основна частина має складатися з кукурудзи та пшениці – загалом до 50%. В іншому в рівних пропорціях додайте м'ясо-кісткове борошно, черепашник, вітамінні комплекси, суху траву, зелень, фрукти та овочі (у літній період). Зазначимо, що птах позбавлений материнського інстинкту, тому виведення нащадків у домашніх умовах неможливе. Купити курчат несучок завжди можна в магазині “Ципочка” за вигідною ціною з доставкою по Україні.