Ломан Браун

з яйця виробництва України
Опис курча
Кури Ломан браун (з яйця виробництва України) – найвідоміший крос яєчного спрямування. Ці невеликі рябушки рекордсменки з несучості.

Відмінні особливості
Порівняно з іншими несушками, ці відносно великі курка набирає близько 2 кг, а півень - до 4 кг. Забарвлення пір'я – коричневе. Розрізнити птаха по підлозі можна відразу після вилуплення - дівчатка яскраво-руденькі, а хлопці - світло-жовтенькі.

Продуктивність
Нести кури Ломан браун, добових курчат якої можна купити на нашому сайті з доставкою, починають вже о 4,5 місяці. На рік одна несушка здатна дати 320 дуже великих (80-90 гр) яєць.

Ціна за запитом

Прочитайте далі, щоб дізнатися більше про породу курей Ломан Браун

Продуктивність

Ломан Браун – найпродуктивніший вид, який намагаються заводити фермери України. Німецька порода вітчизняного виробництва дає до 320 яєць на рік. Яйця великі, із щільною шкаралупою, коричневого кольору. Птах також можна використовувати як м'ясний крос, проте це не так ефективно.

Основні переваги "Loman Brown": 1. Швидкість - нести яйця кури починають вже після 130-135 дня. 2. Інтенсивність яйцекладки не знижується протягом 80 тижнів. 3. Середньорічний показник знесених яєць сягає 320 штук.

Гібрид дуже схожий на “кучинську” породу і його часто плутають недосвідчені фермери. Відрізнити досить складно, тому рекомендуємо купити курчат несучок з гарантією на сайті "Курчатка". У нас завжди якісний відбір, чітке дотримання технології вирощування та 100% результат. Ціни можна дізнатись по телефону або написавши повідомлення – ми завжди на зв'язку.

Особливості утримання та догляд

Вміст птиці не вимагає особливої ​​підготовки. Перед тим як купити курчат, організуйте пташник з гарним доступом світла, яке провітрюватиметься. Вони добре адаптуються до будь-яких умов. Проте запорука здоров'я курей – постійний рівень температури: взимку від +0 °C; влітку до +20-25 ° C та нормальний відсоток вологості (в межах 60-65%).

Для підтримки високої продуктивності птах потребує повнорационном кормі. Основа повинна складатися із зерна кукурудзи та пшениці. Однак слід пам'ятати – давайте пророщені культури, тому що їм важлива їжа, яка швидко перетравлюється. Для вітамінного підживлення використовуйте ячмінь упереміш з овочами: морквою, ріпою, гарбузом. Влітку обов'язково давайте зелень, у цьому випадку ви зможете забезпечити птицю необхідним набором поживних речовин.