Ломан вайт

Опис курча
Кури Ломан вайт – найпоширеніший у промисловому птахівництві яєчний крос. Але й у особистих господарствах дуже вигідно утримувати цих несучок – вони несуть великі яйця, а корми споживають мінімум.

Відмінні особливості
Забарвлення оперення – біле. У птахів, навіть у самок, дуже великий гребінь, який нерідко завалюється набік. Тіло компактне, вага дорослої особини – до 1,5 кг.

Продуктивність
У плані несучості кури Ломан вайт, добових курчат якої можна купити на нашому сайті з доставкою по всій Україні, рекордсмени – до 340 яєць на рік. Причому для постійної яйцекладки представницям цього кросу не потрібні ідеальні умови – вони чудово мчать навіть узимку без додаткового обігріву.

Ціна за запитом

Прочитайте далі, щоб дізнатися більше про породу курей Ломан вайт

Продуктивність

Ломан Вайт (Білі) – відрізняється від інших порід дуже гарною виживання та адаптивністю. Німецький крос виведений спеціально для суворого клімату: протистоїть холоду та не боїться спеки. Високий імунітет пригнічує більшість захворювань, на які страждають більшість курей.

Гібрид дозріває до чотирьох місяців, після чого починає мчати. Продуктивність становить 320 яєць на рік і більше, а продуктивність не залежить від пори року. Тому цей крос має особливий попит у фермерів України. Купити курчат несучок з гарантією якості завжди можна на сайті "Курчатка" або зателефонувавши.
Особливості утримання та догляд

Птах не вимогливий до свого змісту. Здатність до адаптації дозволяє зростати в умовах української зими, коли протягом сезону відбуваються перепади температури та вологості. Однак, щоб забезпечити найкращу продуктивність, слід перед тим, як купити курчат, подбає про пташника. Він має бути утеплений, сухий та світлий. В умовах недостатнього освітлення рекомендується використовувати лампи для збільшення світлового дня.

Кури демонструють високу несучість за умови якісної відгодівлі. Половина суміші має складатися із зернових культур. Решта в рівних пропорціях розбавляється кормовими дріжджами, черепашником, крейдою, вітамінними добавками, сіном та овочами. У літній період віддавайте пріоритет зеленій траві. Продаж курчат здійснюється по всій Україні – дізнайтесь подробиці про ціну зателефонувавши .